ناهید عبدی

فهرست کلمات کاربردی برای عنوان نویسی در هوش محتوایی

برای نوشتن تیتر مطلبتان، چه استراتژی خاصی دارید؟

خواننده با دیدن عنوان محتوای شما چه احساسی پیدا می‌کند؟

عنوان متن، می‌تواند سرنوشت محتوای تولیدشده را تعیین کند. با استفاده از ابزاری به نام هوش محتوایی، می‌توان دامنۀ تأثیرگذاری محتوای تولیدشده را افزایش داد.

دیوید اگیلوی از پیشتازان صنعت تبلیغات می‌گوید: تعداد افرادی که عنوان تبلیغ را می‌خوانند پنج برابر افرادی هستند که کل متن را می‌خوانند.

در صورتی که کلمات استفاده‌شده برای نوشتن تیتر محتوا، به درستی انتخاب شوند، می‌توانند عنوانی باکیفیت و جذاب را تولید کنند.

با توجه به اهمیت انتخاب درست کلمات و عنوان نویسی درست در تولید محتوا، در این قسمت فهرستی از بهترین کلماتی که می‌تواند در تیتر محتوا مورداستفاده قرار بگیرد را عنوان می‌کنم:

فهرست کلمات کاربردی برای عنوان نویسی در هوش محتوایی

یادگیری با ناهید عبدی در تلگرام

مطالب مرتبط

15 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحالم مطلب براتون کاربردی بوده.

   ممنون از همراهی ارزشمندتون.

 1. فوق‌العاده عالی و هوشمندانه به این موضوع پرداختید واقعا با دیدن هر کلمه در فهرست شگفت‌زده می‌شدم.

  1. سلام دوست عزیز
   اولویت بندی خاصی نداره. با توجه به محتوایی که قراره تولید بشه و به فراخور نیاز معنایی جمله یا ترجیحات مخاطب تون، حتی کلمات دیگری خارج از این فهرست هم می تونه استفاده بشه.
   این فهرست رو بیشتر از این جنبه تهیه کردم که اهمیت کلمه های پر مغز رو عنوان کنم و جایگاهی که می تونن ایجاد کنن تا مطلب بیشتر مورد توجه قرار بگیره.

 2. عالی بود. مدت ها پیش نوشته “ده نکته برای عنوان نویسی” رو بوکمارک کرده بودم تا در زمان مناسب با دقت بیشتر بخونم. امروز که احساس نیاز بیشتری کردم دوباره مراجعه کردم و نوشته های مرتبط رو خوندم. تیتری که نوشتی ، در ذهن من، ماند. همینطور هر تیتری که در ذهن من یا خواننده گذری، موندگار بشه، چه در تبلیغات و چه در وبلاگ نویسی، یه عامل مهم بازگشت مخاطب و درگیری ذهنی با مطلب هست. همینطور که برای من اتفاق افتاد برای دیگران هم اتفاق می افته.

 3. عالی بود. مدت ها پیش نوشته “ده نکته برای عنوان نویسی” رو دیده بودم و تصمیم داشتم تا در زمان مناسب با دقت بیشتر بخونم. امروز که احساس نیاز بیشتری کردم دوباره مراجعه کردم و نوشته های مرتبط رو خوندم. تیتری که نوشتی ، در ذهن من، ماند. همینطور هر تیتری که در ذهن من یا خواننده گذری، موندگار بشه، چه در تبلیغات و چه در وبلاگ نویسی، یه عامل مهم بازگشت مخاطب و درگیری ذهنی با مطلب هست. همینطور که برای من اتفاق افتاد برای دیگران هم اتفاق می افته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *